Nie masz pomysłu na prezent? chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie, a może spełnić marzenie?  Mamy na to rozwiązanie – nurkowanie Intro na basenie. Całkowicie bezpieczne z instruktorem pozwala rozpocząć przygodę z nurkowaniem. Może to być najbardziej oryginalny prezent pod Świąteczną Choinką dla Twoich bliskich. Zapraszamy

Co musisz zrobić? skontaktować się z nami.

Na czym polega program „Nurkowanie na prezent” – dzwonisz, zamawiasz, dostajesz potwierdzenie dla konkretnej osoby, wręczasz – podziwiasz efekt zaskoczenia i przechodzimy do realizacji.

Osoba, którą obdarowałeś kontaktuje się z nami na podany w potwierdzeniu numer telefonu ustala termin ( kryta pływalnia Zgorzelec ). Po ustaleniu terminu osoba obdarowana może być odebrana z pod domu i dowieziona na miejsce nurkowania. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów, przechodzi bardzo krótkie szkolenie i wchodzi z instruktorem do wody. Instruktor dba o bezpieczeństwo oraz kontroluje całe nurkowanie, umożliwiając podziwianie podwodnego świata. Przeprowadza nurkowanie INTRO.

Na koniec wręczamy pamiątkowy, zdjęcia z podwodnego spaceru i odwozimy do domu.

W przypadku programu „Nurkowanie na prezent” wszystkie szczegóły, sposób realizacji mogą być dostosowane do oczekiwań osoby zamawiającej.