Odkryj nurkowanie

Skoro już tu jesteś to zainteresowało Cię nurkowanie. Masz obawy? nie wiesz co Cię czeka, decyzja co do szkolenia nie jest w pełni podjęta? A może zwykła ciekawość podwodnego świata i swoich możliwość. Nie musisz robić pełnego szkolenia aby poznać smak podwodnej przygody. Nurkowanie jest jak przeniesienie w inny świat, który teraz jest blisko Ciebie.

 

Na czym to polega?

Program INTRO „Odkryj Nurkowanie” to świetne rozwiązanie dla osób, które nie zdecydowały się jeszcze na rozpoczęcie kursu nurkowego a chcą zobaczyć jak wygląda życie poniżej lustra wody. Po opanowaniu kilku prostych ćwiczeń na płytkiej wodzie udasz się na podwodną wycieczkę w „głębiny” z instruktorem w układzie Ty i Instruktor. Urok podwodnego świata, ryb i niesamowite uczucie nieważkości na długo pozostanie w Twojej pamięci. Program INTRO nie jest kursem, nie otrzymasz zatem certyfikatu uprawniającego do samodzielnego nurkowania, ale otrzymany pamiątkowy dyplom będzie miła pamiątką i zachętą do dalszego rozwoju. Instruktor płynie cały czas tuż obok – zapewniając bezpieczeństwo.

Minimalny wiek uczestnika 10 lat.

Formalnie nie musisz nawet umieć pływać.
Musisz mieć chęci, dobry humor, stan zdrowia umożliwiający nurkowanie poświadczony badaniami lekarskimi lub oświadczeniem uczestnika na „Formularzu Medycznym” KP LOK CMAS wypełnianym przed nurkowaniem. Tylko tyle dzieli Cię od marzeń. Warto? Przekonaj się sam.